Rzetelne Opinie

Dzięki Cener.pl zakupy internetowe są łatwe, szybkie i przyjemne oraz bardzo bezpieczne.


Program Rzetelne Opinie – to system zbierania opinii o zakupach w sklepach internetowych. Opinie o sklepach publikowane są dzięki ankietom wypełnianym przez klientów, którzy faktycznie złożyli zamówienia w sklepie internetowym uczestniczącym w programem „Rzetelnych Opinii”.


Jak to działa?

Kilka dni po złożeniu zamówienia, serwis CENER.pl wysyła do klienta e-sklepu e-mail z prośbą o uzupełnienie ankiety z oceną transakcji. Do każdego zamówienia przypisany jest specjalny egzemplarz ankiety, dzięki temu Klient ocenia każdą transakcję jednokrotnie.


Dlaczego warto wypełniać ankiety?

Uzupełniając ankietę „Rzetelne Opinie” udostępniasz anonimowo innym kupującym ważne informacje odnośnie jakości obsługi w wybranym sklepie internetowym. Wzajemna wymiana opinii wśród użytkowników CENER.pl ma ogromny wpływ odnośnie wzrostu bezpieczeństwa zakupów w sklepach internetowych.


Jak rozpoznać, który sklep zbiera Rzetelne Opinie?

Odznaka „Rzetelnych Opinii” przy logo sklepu to gwarancja, że wybrany sklep posiada pozytywną weryfikację za pomocą przyznawanych opinii.

Do programu może dołączyć każdy sklep internetowy, który spełni określone warunki odnośnie ilości i średnich ocen pozytywnych opinii . Dokonując zakupu w sklepie uczestniczącym w programie ,,Rzetelne Opinie” masz pewność, że sklep spełnia najwyższe standardy jakości obsługi klienta.


JUŻ WKRÓTCE MILIONY PRODUKTÓW W TWOIM ZASIĘGU
Z naszą aplikacją sprawnie porównasz ceny w sklepach internetowych i szybko znajdziesz najlepszą ofertę.