Statusy dostępności na CENER.pl

Informacja o statusie dostępności produktu widoczna jest stronie produktu przy każdej z ofert sklepowych. Każdy sklep posiada odpowiedni status:


dostępny – sklep posiada w danym momencie produkt na magazynie lub na magazynie hurtowni. Przy tym statusie kupujący otrzymuje informację, że towar zostanie wysłany w szybkim tempie.


dostępny do 3 dni – sklep będzie miał na stanie towar do trzech dni. (sklep nie posiada na daną chwilę produktu na magazynie), ale wie, że będzie posiadał w ciągu 3 dni.


dostępny do tygodnia – sklep będzie miał na stanie produkt w ciągu tygodnia. (sklep nie posiada na daną chwilę produktu na magazynie, ani na magazynie hurtowni)  ale informuje że będzie posiadał go w ciągu tygodnia.


dostępny powyżej tygodnia – sklep będzie miał na stanie produkt, natomiast nie wcześniej niż za tydzień czasu. (o szczegóły czasu dostawy warto dopytać sprzedawcę)


sprawdź w sklepie – przejdź do sklepu i skontaktuj się ze sprzedawcą nt. dostępności produktu. Dla kupujących jest to informacja, że sklep nie publikuje statusów albo udostępnia informacje niezgodne z systemem schematu.