Centrum Bezpieczeństwa

 E-commerce rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, jednak niektórzy konsumenci dalej nie są pewni co do dokonywania e-zakupów. Wiąże się to z tym, że nie mamy bezpośredniego kontaktu i nie znamy sprzedawcy, od którego planujemy zakup przedmiotu. Produkt natomiast trzeba ocenić na podstawie zdjęć i opisów. Kupujący zatem musi zaufać sprzedawcy, że dane o produkcie na stronie są prawdziwe i otrzyma towar niezwłocznie po złożeniu zamówienia w stanie nienaruszonym.


Serwis Cener udostępnia narzędzia, które mają na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa oraz zaufania do e-zakupów. Narzędzia te to Program Rzetelne Opinie oraz Program Ochrony Kupujących.


Program Rzetelne Opinie – to program zbierania opinii o zakupach w sklepach internetowych. Opinie o sklepach publikowane są dzięki ankietom wypełnianym przez klientów, którzy faktycznie złożyli zamówienia w sklepie internetowym uczestniczącym w programem „Rzetelnych Opinii”.


Program Ochrony Kupujących – jego domeną jest wypłacanie odszkodowania dla klientów, którzy dostali zamówionego produktu bądź uzyskali towar niezgodny ze złożonym zamówieniem.

JUŻ WKRÓTCE MILIONY PRODUKTÓW W TWOIM ZASIĘGU
Z naszą aplikacją sprawnie porównasz ceny w sklepach internetowych i szybko znajdziesz najlepszą ofertę.